// Revoke consent before 'init' is called fbq('consent', 'revoke'); fbq('init', '<1751628081702672>'); fbq('track', 'PageView'); // Once affirmative consent has been granted fbq('consent', 'grant');

Teenused

CRYOAIR

CryoAir on mitteinvasiivne hooldus, mis annab imelise
vananemisvastase ja nahka noorendava tulemuse. Kümme minutit krüogeenset jahutavat õhku aktiveerib kollageeni tootmise ka naha sügavamates kihtides.

20 min 40 EUR

COOLIFTING JA COOLCELL

Lihtne, efektiivne, nõeltevaba ja kiire hooldus. See on võimalus kõigest 5 minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu. Kõrge kontsentratsiooniga vananemisvastased toimeained sümbioosis naha ettevalmistamisega CO2 poolt, annab võimaluse tungida läbi naha nagu seda pole varem tehtud.

Coolifting 1 ampull 75 EUR
CoolClear 1 ampull 75EUR
Coolshine 1 ampull 75EUR
CoolCell 2 ampulli koos koduse hooldustootega 105 EUR

Lisateenused Coolifting hooldusele:

Massaaž nägu, kael ja dekoltee 25 EUR
Näomask 15 EUR

IPL VALGUSRAVI

Hooldatavale piirkonnale kantakse nahka jahutavat geeli. Seejärel võtab arst või kosmeetik IPL valgusprisma, millega saadetakse nahale vagusimpulss. Valgusimpulss tundub nahal õrna sooja torkena. Edasi liigutakse valgusprismaga järgmisse piirkonda. Protseduur kestab 15-45 minutit sõltuvalt hooldust vajava piirkonna suurusest.

IPL fotonoorendamine

Nägu 125 EUR
Kael 60 EUR
Dekoltee 85 EUR
Silmade ümbrus 45 EUR

REGEN ACR PLASMA

RegenACR® on esteetiline protseduur, mille käigus kasutatakse patsiendi vereliblede terapeutilist potensiaali naharakkude uuendamiseks. Vananemisprtosessi aeglustamsieks ja naharakkude uuendamiseks kasutatakse RegenPlasma® ja patsiendi trombotsüüte.

RegenACR Plasma PRP-BCT    280 EUR

PRP Cellular Matrix    350 EUR

DERMAROLLER

KOLLAGEENTERAAPIA toime on teistsugune. See põhineb teaduslikult tõestatud faktil, et naharakud on omavahel elektriliste signaalide kaudu ühenduses. Kui nahka mikronõeltega mõjutada, reageerivad naharakud sellisele vahelesegamisele raku sisemise elektrilise potensiaali muutmisega. Taoline elektrilaeng omakorda mõjutab naharakke vabastama keemilisi ühendeid – proteiini ja kasvufaktoreid.Kiirelt paljunenud naharakud liiguvad vigastatud kohta ja moodustavad kollageenikiude.

Mesoteraapia dermarolleriga

Nägu ja kael 85 EUR
Nägu, kael ja dekoltee 120 EUR
Kehale 1 piirkond 90 EUR
Käed 60 EUR
Dekoltee 60 EUR

BEYOND HAMMASTE VALGENDAMINE

Beyond WhiteSpa kasutab kõige turvalisemat ja mugavamat valgendamise tehnoloogiat, et tuua tulemusrikas ja professionaalne hammaste valgendus klientideni parimates esteetilise iluga tegelevates salongides üle maailma.

20min 60 EUR

TEEMANTIDEGA MIKROLIHVIMINE

See on uus tükikesteta koorimissüsteem, kus kasutatakse looduslikke teemante. Suurepärane alternatiiv laser-ja keemilisele koorimisele, kuna see on nahapealne, mitte-kirurgiline ja vajab lühikest paranemisaega.

Nägu ja kael 55 EUR

MESOTERAAPIA

Mesoporatsiooni protseduur on valuvaba ning tõhus alternatiiv ilusüstidele,mille käigus viiakse sügavaimatesse naha kihtidesse aktiivseid mõjuaineid(hüaluroonhape,liposoomid,vitamiinid jne.)Protseduuril on koheselt nähtavad tulemused,puuduvad kõrvalnähud,ei teki verevalumeid.

Mesoporatsioon

Nägu, kael ja dekoltee 85 EUR
Nägu 60 EUR
Kael 45 EUR
Dekoltee 60 EUR

LED valgusteraapia

LED Fotodünaamilise teraapia tehnoloogia juured ulatuvad 1980. aastass kui NASA hakkas kasutama LED valgusvihu 630-800mm lainepikkuseid kosmoselaevades, et taastada astronautide lihaseid ja luid ning kiirendada haavade paranemist.

Kogu keha LED valgusteraapia

Keha ja nägu 30min 30 EUR

 

BEAUTY SPA

ILU LOOMINE ON KUNST
Kosmeetikat luues kasutab Beauty Spa dermatoloogilisi teadusuuringuid, eksklusiivseid teadmisi ja tipptasemel tehnoloogiat. Üle 30 aastane kogemus tagab parimate ja kvaliteetsemate kosmeetikatoodete väljatöötamise ja valmistamise.

NEOPEEL pH 2,5

OZOPEEL pH 2,0

OZOPEEL pH 1,5

OZOPEEL pH 1,0

HAPNIKUHOOLDUS Oxynergy

Hapnik on rakkude uuenemiseks ja naha regeneratsiooniks hädavajalik; varustades rakke energiaga. Energiat on vaja rakkude säilitamiseks ja selleks, et nad täidaksid kehas oma ülesandeid. Vananedes hapniku tase aga langeb, seetõttu tekivadki rakkude uuenemise aeglustudes ilmekusjooned ja kortsukesed.

Hapnikuhooldus
Nägu, kael ja dekoltee – 75 EUR

SOTHYS HOOLDUSED

Niisutav intensiivhooldus Hydra Hyaluronic Acid 4

Hooldus 90 EUR

Hooaja hooldus

Hooldus 65 EUR

Baashooldus vastavalt nahatüübile

Hooldus 50 EUR

Organics näohooldus

Hooldus 60 EUR

V Carbon System Peel

Koheselt noorendav, silmnähtavalt pinguldav ja kooriv hooldus aktiivsöega!

​Kasutatakse naturaalseid koorijad: 

– feruulhape;
– mandelhape;
– piimhape.
 
Nimetatud toimeained taastavad, uuendavad ja kirgastavad nahka. Aktiivsüsi puhastab naha toksiinidest ja jääkainetest.

Hooldus nägu ja kael 89 EUR