// Revoke consent before 'init' is called fbq('consent', 'revoke'); fbq('init', '<1751628081702672>'); fbq('track', 'PageView'); // Once affirmative consent has been granted fbq('consent', 'grant');

Teenused

CRYOAIR

CryoAir on mitteinvasiivne hooldus, mis annab imelise
vananemisvastase ja nahka noorendava tulemuse. Kümme minutit krüogeenset jahutavat õhku aktiveerib kollageeni tootmise ka naha sügavamates kihtides.

COOLIFTING JA COOLCELL

Lihtne, efektiivne, nõeltevaba ja kiire hooldus. See on võimalus kõigest 5 minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu. Kõrge kontsentratsiooniga vananemisvastased toimeained sümbioosis naha ettevalmistamisega CO2 poolt, annab võimaluse tungida läbi naha nagu seda pole varem tehtud.

INDIBA RF (elektrooniline rekuperaator)

Lihtne, efektiivne, nõeltevaba ja kiire hooldus. See on võimalus kõigest 5 minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu. Kõrge kontsentratsiooniga vananemisvastased toimeained sümbioosis naha ettevalmistamisega CO2 poolt, annab võimaluse tungida läbi naha nagu seda pole varem tehtud.

IPL VALGUSRAVI

Hooldatavale piirkonnale kantakse nahka jahutavat geeli. Seejärel võtab arst või kosmeetik IPL valgusprisma, millega saadetakse nahale vagusimpulss. Valgusimpulss tundub nahal õrna sooja torkena. Edasi liigutakse valgusprismaga järgmisse piirkonda. Protseduur kestab 15-45 minutit sõltuvalt hooldust vajava piirkonna suurusest.

REGEN ACR PLASMA

RegenACR® on esteetiline protseduur, mille käigus kasutatakse patsiendi vereliblede terapeutilist potensiaali naharakkude uuendamiseks. Vananemisprtosessi aeglustamsieks ja naharakkude uuendamiseks kasutatakse RegenPlasma® ja patsiendi trombotsüüte.

DERMAROLLER

KOLLAGEENTERAAPIA toime on teistsugune. See põhineb teaduslikult tõestatud faktil, et naharakud on omavahel elektriliste signaalide kaudu ühenduses. Kui nahka mikronõeltega mõjutada, reageerivad naharakud sellisele vahelesegamisele raku sisemise elektrilise potensiaali muutmisega. Taoline elektrilaeng omakorda mõjutab naharakke vabastama keemilisi ühendeid – proteiini ja kasvufaktoreid.Kiirelt paljunenud naharakud liiguvad vigastatud kohta ja moodustavad kollageenikiude.

BEYOND HAMMASTE VALGENDAMINE

 Beyond WhiteSpa kasutab kõige turvalisemat ja mugavamat valgendamise tehnoloogiat, et tuua tulemusrikas ja professionaalne hammaste valgendus klientideni parimates esteetilise iluga tegelevates salongides üle maailma. 

TEEMANTIDEGA MIKROLIHVIMINE

See on uus tükikesteta koorimissüsteem, kus kasutatakse looduslikke teemante. Suurepärane alternatiiv laser-ja keemilisele koorimisele, kuna see on nahapealne, mitte-kirurgiline ja vajab lühikest paranemisaega.

MESOTERAAPIA

Mesoteraapia on probleemse piirkonna nõelteta „süstimine“ kortse täitva ja näojoonte korrigeerimise efektiga. Kui tavalise nahahoolduse korral imenduvad nahale kantud ained kiiresti mööda organismi laiali ning kohalik toime jääb väheseks. Mesoteraapia puhul aga hoitakse ära „süstitud“ ainete kiire levik üle organismi.

O2 HAPNIKUHOOLDUS

Vananedes hapniku tase langeb dramaatiliselt. Kuna rakkude uuenemine ja naha regeneratsioon aeglustub, tekivad ilmekusjooned ja kortsud. Hapnikuaparaat Oxynergy Atomizer „süstib“ ilma nõelteta sügavale nahka lisahapnikku ja nahale vajalikke aktiivaineid, mille koosmõju annab nähtavaid tulemusi.

O3 OSOONIHOOLDUS

Osoonil on tugevad desinfitseerivad omadused. Ta hävitab baktereid ja teisi haigusi tekitavaid pisikuid. Osoon aitab ka neutraliseerida mürke ja ebameeldivaid lõhnu.  Osoonil on omapärane värske lõhn ning tal on põletikuvastane, valuvaigistav ja nahatoonust parandav mõju. Osooniravi annab häid tulemusi võitluses aknelise, vistrikulise nahaga. Osoonravi kiirendab vereringlust ja ainevahetust, parandab hapniku ja toitainete imendumist nahka, suurendab immuunsust ja tasakaalustab PH taset.