// Revoke consent before 'init' is called fbq('consent', 'revoke'); fbq('init', '<1751628081702672>'); fbq('track', 'PageView'); // Once affirmative consent has been granted fbq('consent', 'grant');
Lihtne, efektiivne, nõeltevaba ja kiire hooldus. See on võimalus kõigest 5 minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu. Kõrge kontsentratsiooniga vananemisvastased toimeained sümbioosis naha ettevalmistamisega CO2 poolt, annab võimaluse tungida läbi naha nagu seda pole varem tehtud.

CO2 kõrge surveline vool ning atomiseeritud aktiivosad põhjustavad:

Paradoksaalset veresoonte motoorsust:
Veresoonte ahenemised, millele järgnevad veresoonte laienemised vere mikroringluses. Tundes tugevat külma stiimulit, kitsenevad ja laienevad veresooned vaheldumisi, et sellele vastu panna.

Krüoforees ja barofürees:
Cooliftingi aktiivosa mitmekordistumine külma ja surve tõttu. Külma ja kõrge surve kombinatsioon epidermisele aitab penetreerida Cooliftingi aktiivosakesi ja kõrgendab selle mõju märkimisväärselt.

Krüokarboksüteraapia:
Kõrge survega CO2 vool aktiveerib vere mikroringlust, ärgitab kollageeni ja elastiini moodustamist ja suurendab kudede hapnikuga rikastamist. Intensiivne niisutus – kollageeni tootmise stimuleerimine – dermise uuenemine, mis paranda b naha tekstuuri ja kvaliteeti.

Termaalne šokk:
Sügavamate olevate kudede stimuleerimine. Need koed on normaalselt umbes 36 kraadi juures. Äkilise temperatuuri languse juures põhjustab see sügavat ja kohest koe reaktsiooni

PROTSEDUUR

Coolifting on loodud kiiresti ja lihtsasti ravima kogu näo piirkonda. Saavutamaks parim lifting tulemus, mis silub ja puhastab nahka, tuleb järgida erilise tähelepanuga kõige tundlikemaid kohti, kuhu tekivad kortsud näo ilmete tegemisel ja gravitatsiooni mõjul: silma ümbrused, otsaesine, kulmud, põsed ja huulte piirkond.

 

SESSIOONIDE VÕIMALUSED

Üksik protseduur

See tagab kohesed tulemused pärast esimest hooldust. Lifting efekt silub ja puhastab nahka, eemaldab pindmised kortsud ning vähendab sügavaid kortse.

Intensiivne kuur

Koosneb 8 protseduurist kuus (2 korda nädalas), et saavutada noorendav efekt. See tagab kollageeni tootmise stimuleerimise, elastiini ja nahakudede taastumise, mis parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti.

Järelhooldus

Kord kahe nädala tagant, et säilitada tulemus.

CooLifting

See on Coolifting originaal toode, millel on vananemisvastane toime. Selles sisaldub hüalüroonhape ning sobib kõigile nahatüüpidele.

CoolClear

CoolClear annab lisaks vananemis-
vastasele toimele puhastava tulemuse ning ühtlustab naha-tooni. See sobib eriti pigmendilaikudega naha tüüpidele. Lisaks hüalüroonhappele on sellele seerumile lisatud goji hapet, glükoolhapet ning C-vitamiini.

CoolCell

See on uus patendeeritud toode CooLiftingu sarjast, mis on mõeldud kiireks, efektiivseks ja turvaliseks tselluliidi vastaseks võitluseks. Selle koostises on 3 põhilist aktiivset toimeainet (glautsiin, kofeiin, karnitiin) tselluliidi vastase toimega ning täiustatud veel looduslike ekstraktidega, mis aitavad ladestunud rasva elimineerimise protsessile. Tänu tasakaalustatud kontsentratsioonide väljatöötamisele saame saavutada optimaalse tulemuse jätkates kodus hooldust ning kõrvaldada ja kuivatada ebameeldiva rasva.

Lisa informatsioon

coolifting.ee