// Revoke consent before 'init' is called fbq('consent', 'revoke'); fbq('init', '<1751628081702672>'); fbq('track', 'PageView'); // Once affirmative consent has been granted fbq('consent', 'grant');

Beyond

Kosmeetiline hammaste valgendamine

Kosmeetilist hambavalgendust on arendatud juba üle 100 aasta ning 20 viimast aastat on toimunud kiire tehnoloogiline areng, mis on teinud sellest ühe kõige tavalisema ja populaarseima kosmeetilise protseduuri. Beyond WhiteSpa kasutab kõige turvalisemat ja mugavamat valgendamise tehnoloogiat, et tuua tulemusrikas ja professionaalne hammaste valgendus klientideni parimates esteetilise iluga tegelevates salongides üle maailma. Te näete, kuidas Teie hambad muutuvad särav-valgeks kõigest 1 tunniga.

Liitu tuhandete klientidega, kes naudivad oma enesekindlat naeratust.

Beyond WhiteSpa hammaste valgendamist alustatakse Power Whitening Accelerator-ga . See kiirgab intensiivset valgust mis on filtreeritud läbi 12000 optilise kiu ja 30 kihilise spetsiaalse optilise klaasi. Hambaid valgendatakse lainepikkustel 480 kuni 520 nanomeetrit, mis on optimaalne vahemik hammaste valgendamiseks. Kahjulikud UV ja infra valgus eemaldatakse filtreerimissüsteemiga täielikult. Alles jääv sinakas-türkiis valgus tungib sügavale hammastesse ja aktiveerib optimaalselt valgendava geeli .Meie firma segu kantakse otse hammastele ning Whitening Accelerator intensiivne külm valgus aktiveerib valgendava geeli, et kiirendada valgendamise protsessi. Kõigest kolme 20 minutilise tsükliga eemaldatakse hammastelt toidu, kohvi, tubaka, koola ja punase veine põhjustatud plekid ning tulemuseks on kaunis ja särav-valge naeratus.

Korduma Kipuvad Küsimused

t

Kas see sobib kõigile?

Beyond WhiteSpa annab head tulemused kõigile, kes soovivad valgendada oma hambaid. See sobib inimestele kelle hambad on rikutud suitsetamise tagajärjel või määrdunud kohvist või teest. Samuti valgendatakse hambaid mis on määrdunud tetratsükliiniga, muutunud plekiliseks floriididega või pärilik värvierinevus. Protseduuri ei soovitata rasedatele naistele ja alla 16-aastastele klientidele.

t

Kui kaua tulemus säilib?

See sõltub inimesest ja tema toitumisharjumustest, kuid tavaliselt peaks tulemus säilima 2 aastat. Vahepealseid protseduure võiksid võtta kliendid, kes sageli joovad kohvi või tarbivad teisi määrivaid toite ja jooke ning suitsetajad.

t

Mis on Beyond WhiteSpa ja
teiste valgendamise meetodite vahe?

Beyond WhiteSpa ei ole võreldav teiste valgendavate meetoditega. Meie tehnoloogia valgendab hambad koheselt ega oma kõrvalmõjusid. Tulemused on palju paremad kui käsimüügis olevad kodus valgendamise tooted.

t

Kas protseduur on valus?

Enamus kliente ei tunne valu ega tundlikust pärast protseduuri. Väga väike protsent klientidest võib tunda vähest hammaste tundlikust mõned tunnid pärast protseduuri, eriti tarbides väga külmi või kuumi toite ja jooke. Vältige külmi ja kuumi jooke järgnevad 24 tundi kui esineb hammaste tundlikust.

t

Kui valgeks mu hambad võivad
saada?

Testid näitavad, et pärast protseduuri hamba toon võib muutuda 5 kuni 14 tooni võrra. Tulemused sõltuvad algsest hammaste toonist, kuid lõpp tulemuseks on särav-valged hambad.

t

Kas see on ohutu?

Jah, teaduslikud uuringud on näidanud, et valgendava geeli koostis on efektiivne ja ohutu hammaste valgendamiseks. Neid koostis osi on kasutatud juba aastaid . See ei muuda ega kahjusta hamba struktuuri, lihtsalt teeb nad valgemaks ja säravamaks.
 
K: Kui kaua kestab protseduur?
V: Kõigest ühe tunniga kaovad võluväel aastatega tekkinud värvimutused. See ei võta kauem aega kui juuksuri juures käimine või nöohooldus – nii lihtne see ongi.

t

Kas see valgendab plomme?

Valgendamise protseduur üldiselt ei valgenda kroone ega plomme.

t

Mis vahe on Beyond WhiteSpa
ja hambaarsti juures valgendamisel?

Beyond WhiteSpa on sama tehnoloogia, mida kasutavad hambaarstid ning tulemused on võrreldavad. WhiteSpa valgendav geel on mõeldud ohutuks kasutamiseks esteetilise iluga tegelevatele professionaalidele.